RM Hradecký pohár a Dobrošovská osmička

24. 8. 2014

5.8 a 6.8 2014

Dva závody za sebou

Úterní závod RM Hradecký pohár 8km s terénem a malým úvodním kopcem můj traťový čas činil 31:52. Škoda, že jsem ještě s jednim borcem zabloudili(tím jsme si kousek zaběhli), celkově to dalo 14.flek cca. z 50...a jak jsme zabloudili, tak mi dva borci utekli....ještě před půl rokem jsem dělal naprosto diametrální sport a dnes nyní časy skoro 4 minuty na kilometr. Jsem velice spokojený... Uvidíme kde budu za rok a třeba až stáhnu další 2kg...Koncentroval jsem se i na techniku běhu. O den později běžím Dobrošovskou osmičku (Dobrošov u Náchoda) převýšení 240m, náročný terén, seběhy byly velmi obtížné, trochu jsem se bál, abych si nezvrtl kotník. Takže v prvním těžkém seběhu mně hlavní skupina utekla, ale pak v kopci jsem některé z utrhané skupiny dohnal a utekl, evidentně jim začalo docházet...svoji pozici jsem si udržel až do konce. Ve finále za mnou byla 2 minutová díra. S výkonem opět spokojenost... 8 km s těžkým terénem a kde převažovaly kopce jsem uběhl za 33:16...17. místo z 51... můj cíl byl dát to pod 38, ale pod 35 jsem to ani nepředpokládal. Opět jsem se tam seznámil s dalšími borci, jak v uterním, tak i středečním závodě, proto je veliká motivace se dále zlepšovat, tím je tendence stát se potenciálním EXOTEM.